You are currently viewing Filmowanie dronem Kołobrzeg

Filmowanie dronem Kołobrzeg

Filmowanie dronem stało się nieodzownym elementem każdej realizacji filmowej. Poprzez filmowanie dronem jesteśmy w stanie pokazać więcej niż w tradycyjny sposób. Filmowanie dronem znajdują swoje szerokie zastosowanie nie tylko w spotach reklamowych. Dronem możemy również wykonać   inspekcje budowlane , rolnicze. Pomocne są również przy sprzedaży nieruchomości, apartamentów czy podczas relacji z wydarzeń i festiwali. Filmowanie dronem, to także wsparcie dla reklam które wykonywane są dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych, apartamentów, czy biur nieruchomości.

Filmowanie

Nasza praca to nie tylko filmowanie dronem z góry, również realizujemy usługi naziemne, za pomocą profesjonalnego sprzętu filmowego. Kompleksowe usługi polegają na nagraniu materiału , oraz jego montażu. Oczywiście w tej dziedzinie, mamy również ponad pięcioletnie doświadczenie. Więc przyjęte zlecenie, wykonujemy z należytą starannością na życzenie Klienta. Poprzez filmowanie dronem Kołobrzeg pokazuje często uroki swego miasta , które wplatają się w niejedną zrealizowaną reklamę jaką wykonaliśmy. Zdobyte doświadczenie ponad pięcioletniej działalności na rynku, pozwoliło nam na wyrobienie sobie dobrej opinii. Wśród Naszych Klientów za które serdecznie dziękujemy.

Kołobrzeg - filmowanie dronem.
Kołobrzeg – filmowanie dronem.

Historia

Kołobrzeg jest jedną z najstarszych osad na Pomorzu Zachodnim. Zalążkiem Kołobrzegu był powstały około 880 roku gród w Budzistowie. Położony kilka kilometrów na południe od dzisiejszego miasta. Które obecnie często uwieczniane jest przez turystów poprzez filmowanie dronem. Nazwa miejscowości wzmiankowana była po raz pierwszy z początków XI wieku. Określana pierwotnie jako osada warzelników soli. Na przestrzeni lat, występowały znaczne wahania w pisowni, m.in. Colbreg, Coluberch, Choleberch, Choleberge, Colubriech, Cholberge, Dopiero w wydanym w 1883 roku IV tomie, Słownika Geograficznego Królestwa Polskiego miasto występuje pod polską nazwą Kołobrzeg. Jednym z nadmorskich obiektów jest kołobrzeskie molo, również często filmowane z drona jak latarnia morska która została wybudowana w 1946 r. na miejscu poprzedniej wysadzonej w marcu 1945 r. przez wojska niemieckie. W mieście działa miedzy innymi port handlowy, rybacki, jachtowy oraz z przystanią pasażerską Polskiej Żeglugi Bałtyckiej.

Kołobrzeg filmowanie – usługi dronem

Filmowanie dronem sanatoriów czy domów wypoczynkowe odgrywa istotną rolę w filmach reklamowych, mających na celu ich jak najlepsze wypromowanie. Ponieważ główną gałęzią lokalnej kołobrzeskiej gospodarki jest działalność uzdrowiskowo-turystyczna. Znajduje się tutaj kilkanaście luksusowych hoteli. Kołobrzeg pod względem udzielonych noclegów, z wynikiem blisko 5 mln, zajmuje trzecie miejsce w Polsce, bezpośrednio po Warszawie i Krakowie.

Dodaj komentarz